Klijai medienai

  • D2 klasės PVA medienos klijai – išdžiūvę D2 klasės medienos klijai yra bespalviai ir klampiai plastiški. Jų sudėtyje esanti didelė 51℅ kietųjų medžiagų dalelių dalis užtikrina gerą įgeriamumą per trumpą suspaudimo laiką. Be tirpiklių ir formaldehidinių priedų, neblunka.
  • D3 klasės PVA medienos klijai – Medienos klijai D3 yra PVA klijai be tirpiklių ir formaldehidinių priedų. Išdžiūvusios klijų siūlės bespalvės, klampiai plastiškos ir atsparios pelėsio poveikiui. Klijų sudėtyje yra didelė 51℅ kietųjų medžiagų dalelių dalis, todėl jų įgeriamumas geras net ir tuo atveju, kai naudojama ant kalibruotų drožlių plokščių.
  • D4 klasės PVA medienos klijai langams – Medienos klijai D4/ Klijai langams yra PVA klijai be tirpiklių ir formaldehidinių priedų. Išdžiūvusių klijų spalva nuo skaidrios iki pieniškos, jie likutiniai elastiški ir atsparūs pelėsio poveikiui.
  • D4 poliuretaniniai klijai – PU klijai yra siūles užpildantys, šilumai atsparūs poliuretaniniai reakciniai klijai be tirpiklių. Didelis atsparumas temperatūros poveikiui, siekiantis iki 250º C, taip pat ir pagal DIN EN 14257 (WATT91) ir atsparumas vandeniui D4 pagal DIN EN 204.